Заміна масла диференціала


В автомобілі дуже багато деталей, які постійно зазнають тертя. Як правило, для продовження терміну служби їм потрібне масляне мастило. Причому, своєчасна заливка якісного мастила – також одна з найважливіших вимог, що дозволяють експлуатувати деталі довго і без збоїв.

Замена масла дифференциала на левом берегу

Диференціал або редуктор – механізм, покликаний передавати і перерозподіляти потужність крутного моменту від двигуна і коробки передач колесам автомобіля. Деталь у вигляді шестерні постійно обертається під час руху транспортного засобу, і тому потребує особливої турботи, зокрема, регулярного техобслуговування та заміни мастила.

Навіщо потрібно заливати масло в редуктор

Масло в диференціалі виконує дуже важливу роль:

  • змащує зубці шестерні та підшипники, знижуючи швидкість їхнього стирання і зносу;
  • перешкоджає утворенню оксидів на поверхні механізмів;
  • бере на себе надлишок тепла, перешкоджаючи перегріву важливих деталей.

Якою б якісною і дорогою не була олива в редукторі, рано чи пізно частинки, що утворюються в результаті тертя металевих елементів одна об одну, забруднюють масло. Воно загущується і перестає ефективно виконувати свої функції. Якщо на цьому етапі не замінити мастило, незабаром може “полетіти” не тільки сам диференціал, а й інші вузлові системи автомобіля.

Періодичність заміни масла диференціала на СТО в Києві

Стандартно рекомендований кілометраж пробігу, після якого потрібно замінити оливу в редукторі – 50 тисяч. Часто фахівці радять звертати на це увагу хоча б 1 раз кожні 2 роки.

Однак водій має розуміти, що є чинники, які збільшують ризик зношування деталей і наближають термін заміни масла диференціала. Це може бути:

  • часта їзда по нерівній поверхні;
  • регулярне переміщення важких вантажів за допомогою причепа;
  • якщо помічено, що масло витікає.

Також бажано одразу залити нове мастило щойно придбаному авто, неважливо, нове воно чи б/в.

Чому потрібно звернутися в КиївСхід для заміни оливи в редукторі

При уявній простоті процедури заміни оливи, бажано все ж довірити її професіоналам на СТО. Послуга коштує недорого, і чекати майже не доведеться. При цьому ви отримуєте гарантію того, що заміна зроблена якісним матеріалом, а робота виконана з дотриманням необхідних запобіжних заходів і безпечно для інших частин машини.

Часто автовласники намагаються самостійно виконати заміну масла в диференціалі. Але не кожен розуміє, що частинки відпрацьованого продукту, які залишилися, здатні в момент вивести механізм з ладу. Також важлива кількість мастила, що вливається – неприпустимий як недолив, так і перелив мастила. У підсумку авто все-таки надходить до сервісного центру, але вже з “букетом” проблем, за які платити доведеться значно дорожче.

Будьте розумнішими, одразу довіряйте заміну оливи в диференціалі свого залізного улюбленця фахівцям з КиївСхід!

Ми працюємо тільки з високоякісною імпортною продукцією, даємо гарантію на всі види робіт, консультуємо і за необхідності проводимо додаткове ТО автомобіля. Не роздумуйте, і не намагайтеся заощадити на заміні масла диференціала, заливаючи його самостійно, звертайтеся на наше СТО, і ви збережете нерви, час і гроші!