Діагностика ходової частини автомобіля


Несправний транспортний засіб становить загрозу і для свого власника, і для його учасників руху. Наприклад, проблеми з ходовою частиною машини можуть призвести до несподіваного її занесення під час повороту, що, звичайно, може загрожувати аварією. Зазвичай підвіска починає «барахлити» з часом, зношування накопичується поступово, іноді навіть непомітно для господаря авто. Всім автовласникам рекомендується щорічно проходити діагностику ходової, яку у нашому СТО КиївСхід.

Диагностика автомобилей

Діагностика виявляє несправності підвіски на ранніх стадіях, що дає можливість уникнути серйозних проблем. Часто майстри додатково виявляють сторонні постукування, що є показанням для подальшого обстеження автомобіля.

Проблеми ходової

Тести найчастіше дозволяють визначити:

чи відхиляється від норми кут постановки передніх коліс;
у якому стані перебуває пружина (цілісність, жорсткість);
знос амортизаторів;
чи є порушення в геометрії важелів підвіски;
наскільки зношені елементи кріплення та втулки;
чи справні стабілізатори.

Виявлення подібних проблем з нашим обладнанням не є складними.

Не втрачайте часу, особливо, якщо під час руху ви чуєте постукування, деренчання, тріск чи скрегіт у районі підвіски, або якщо автомобіль «іде» не так плавно і «слухняно», як раніше, його заносить чи хитає, або якщо переїзд через перешкоду супроводжується помітним стукотом з боку ходової. У КиївСхід, напевно, знають, що треба робити. Після того, як проблему з ходовою частиною автомобіля буде швидко і точно виявлено, майстри відремонтують поломки та відновлять колишню працездатність транспортного засобу.