Заміна передніх амортизаторів у Києві


Амортизатори – складовий і необхідний елемент будь-якого сучасного транспортного засобу. Завдяки амортизаторам автомобіль плавно і легко справляється з подоланням нерівностей на дорогах. На амортизатори припадають основні навантаження. Для того щоб уникнути проблем з функціонуванням вашого авто, а саме уникнути підстрибування транспортного засобу, наприклад, потрібно своєчасно проводити заміну амортизаторів, звертаючись до спеціалізованого центру з обслуговування.

Замена передних амортизаторов в Киеве

Функціональне призначення амортизаторів

Отже, амортизатори – складовий елемент автомобіля, який відповідає за виконання таких функцій як:

  • поліпшення керування авто;
  • зниження коливальних рухів під час їзди;
  • пом’якшення ударів під час їзди;
  • підвищення стійкості автомобіля.

Перші ознаки необхідності заміни амортизаторів будуть помітні навіть неозброєним оком. Слід негайно звертатися на СТО, якщо відбувається з часом збільшення гальмівного шляху або ж відбувається розгойдування кузова під час їзди. Рекомендовано здійснювати огляд амортизаторів автомобіля (як задніх, так і передніх) через кожні 15 – 20 тис. кілометрів.

Заміни переднього амортизатора автовласники потребують набагато частіше, ніж заміни заднього амортизатора, оскільки передні амортизатори передусім зазнають на собі вибоїн і вибоїн на дорозі. Звернутися на СТО слід, якщо ви помітили сліди масляної рідини та підтікання, деформації кузова. Відповідно керування автомобілем стає дедалі складнішим. Якість, комфорт їзди на автомобілі залежить безпосередньо від функціонального стану переднього амортизатора, тому до його заміни потрібно підійти з усією відповідальністю.

Коли слід провести заміну переднього амортизатора?

Необхідність заміни переднього амортизатора:

  • сліди іржі на пружинному механізмі амортизатора;
  • протікання, підтікання масляної рідини;
  • видима деформація корпусної основи амортизатора.

Заміну переднього амортизатора потрібно довіряти професіоналам-фахівцям в даній сфері, оскільки некваліфікована заміна амортизаторів буде “коштувати” проблем з його роботою в майбутньому. Майстри “КиївСхід” зроблять заміну переднього амортизатора швидко, гарантуючи якість виконуваних робіт.

Звернувшись на станцію обслуговування, ви зможете здійснити своєчасну заміну, з попередньою діагностикою. Діагностику виконують на спеціалізованому обладнанні, застосовуючи інноваційні підходи. Заміну передніх амортизаторів краще довіряти професіоналам, для того щоб уникнути проблем у майбутньому.