Обслуговування АКПП


Автомобільна коробка передач – це один із найскладніших механізмів в автомобілі, який потребує виключно професійної діагностики та ремонту.

Не слід довіряти обслуговування КПП механікам, які не знайомі з усіма тонкощами цього агрегату і не володіють спеціальним обладнанням. Існує кілька причин, через які КПП виходить з ладу. Найпоширенішими є: перемикання швидкості на ходу і пізня заміна масел і фільтрів. Досвідчений автовласник легко визначить виниклі неполадки в системі, тому що передачі починають перемикатися нечітко, самостійно відключаються, в самому механізмі чути стукіт і сторонні шуми. У цьому випадку дуже велику роль відіграє своєчасне звернення до автосервісу.Ремонт автоматичної коробки передач найбільш трудомістка операція серед послуг нашого автосервісу. Саме тому багато власників легкового авто відтягують момент відвідування досвідчених механіків, що призводить надалі до труднощів у процесі діагностики та до більш дорогих ремонтних робіт.

Ремонт механічної коробки передач починається з огляду та перевірки рівня оливи, тому що досвідчений механік вже на даному етапі може скласти свою думку про її технічний стан. Якщо в маслі виявлено механічні частинки, то його обов’язково потрібно поміняти. У разі, коли, не дивлячись на усунення видимих дефектів, ми не отримуємо очікуваного результату, необхідний демонтаж, розбирання і ремонт МКПП.

Ремонт КПП і АКПП у Києві, на Дарниці, здійснює СТО КиївСхід!

Ми відповідально підходимо до проблеми і використовуємо тільки якісні витратні матеріали, аксесуари, технічні рідини, і оригінальні запчастини, як для іномарок, так і для вітчизняних автомобілів.

Також, СТО КиївСхід проводить повний спектр професійних послуг з обслуговування авто