Передпродажна діагностика авто


Передпродажна діагностика авто в Києві належить до обов’язкової процедури, проведення якої дасть можливість упевнитися в тому, що транспортний засіб перебуває у відмінному функціональному стані. Часто, продаючи б/в автомобіль, продавець може приховати реальну картину стану транспортного засобу, у зв’язку з чим у майбутньому ви можете зіткнутися з низкою проблем, що стосуються його експлуатації. Передпродажна діагностика авто фахівцями СТО “КиївСхід” – надійність, якість і швидкість!

Передпродажна діагностика автомобіля на Дарниці

Передпродажна діагностика автомобіля дасть змогу оцінити стан транспортного засобу загалом, а також окремих елементів і частин таких як:

 • ходова;
 • кузов;
 • КПП;
 • двигун.

Основні етапи передпродажної діагностики авто

Завдяки сучасному діагностичному обладнанню можливо на високому професійному рівні визначити технічний стан автомобіля, визначити наявність (відсутність) несправностей. Як правило, передпродажна діагностика авто складається з низки послідовних етапів:

 1. Ретельна детальна діагностика автомобіля, зі зчитуванням кодів несправностей систем.
 2. Перевірка двигуна внутрішнього згоряння.
 3. Оцінка товщини лакофарбового покриття авто.
 4. Вивчення та перевірка кутів установки коліс.
 5. Ретельний огляд вузлових механізмів і агрегатів авто, з прослуховуванням на предмет появи сторонніх шумів і гулів.
 6. Перевірка функціонального стану системи кондиціонування.
 7. Перевірка документації на автомобіль.
 8. Видача відомості та загальної калькуляції витрат.

Візуальний зовнішній огляд – обов’язковий етап під час діагностики авто. Є низка несправностей і неполадок, які можна визначити і неозброєним поглядом. Масло має бути залито в повному обсязі, неприпустимі пошкодження коліс, кузова та інших деталей, які зможе визначити фахівець на СТО. Звертають увагу і на стан салону всередині авто, а також відкривають капот транспортного засобу, дивляться за станом чохлів ШРКШ.

Перевірка двигуна – також одна зі складних процедур, де окрім візуального огляду та комп’ютерної діагностики перевіряють компресію циліндрів, з ретельним оглядом з’єднань та прокладок. За допомогою ендоскопа можна оглянути всередині двигун у тих місцях, де візуально ви не зможете побачити несправності.

Особливу увагу також приділяють і стану підвіски. На підвіску чиняться сильні навантаження і з часом фіксуються зміни не в “кращий” бік, тому важливо відзначити, наскільки зміни катастрофічні. Для перевірки товщини лакофарбового покриття використовують магнітний спосіб, який заснований на притягуванні магніту до корпусу.

Виявлення сторонніх шумових ефектів визначається досвідченими фахівцями, які можуть визначити навіть за окремими звуками наявність несправностей у пристрої транспортного засобу. Стетоскопи підвищують точність проведених досліджень.

Для того щоб визначити, чи крадена машина, потрібно ретельно перевіряти документацію до транспортного засобу. Для перевірки системи кондиціонування цей пристрій проганяється по всіх режимах, з перевіркою герметичності та надійності з’єднань.

Передпродажна діагностика автомобіля, безумовно, необхідна процедура, оскільки дасть змогу уникнути купівлі транспортного засобу з безліччю несправностей і поломок. Така діагностика – реальний спосіб убезпечити себе як покупця автомобіля.