Розвал-сходження 3D


Обслуговування та налаштування підвіски авто – це комплексна процедура, що включає діагностику та регулювання положення керованих коліс. Установка їх під певними кутами до заданих осей – це регулювання розвалу сходження.

Така робота вимагає високої точності, тому виконується на спеціальному обладнанні на професійних автосервісах. Визначити кути і правильно виставити розвал-сходження можна за умови застосування комп’ютерної техніки.Розвал – це кут, утворений площиною обертання колеса і перпендикуляром до дороги. Нульовий кут має колесо, яке стоїть вертикально.
Кут поздовжнього нахилу шворня, або кастер, відповідає за стабільну керованість і запобігає відходу авто в бік. Неправильний кастер веде до утрудненого обертання керма. Порушити його можливо під час удару, внаслідок якого деформується нижній важіль підвіски або балка.З урахуванням якості дорожнього покриття в Україні рекомендується перевіряти розвал-сходження іномарок через 30 тис. км пробігу і вітчизняних машин – через 15 тис. км. Порушити кути можна під час потрапляння колеса у вибоїну на дорозі, під час удару об бордюр, під час яких деформується колісний диск.

Розвал-сходження 3D у Києві, на Дарниці, здійснює СТО КиївСхід!

Ми відповідально підходимо до проблеми і використовуємо тільки якісні витратні матеріали, аксесуари, технічні рідини, і оригінальні запчастини, як для іномарок, так і для вітчизняних автомобілів.

Також, СТО КиївСхід проводить повний спектр професійних послуг з обслуговування авто