Заміна свічок запалювання


Дивно, але несвоєчасна заміна таких, здавалося, простих і дрібних деталей авто, як свічки запалювання, може позначитися на роботі всього двигуна, а також вплинути на витрату палива. Негативно діє на свічки низька якість палива, використання присадок, перегрів. Варто тільки одній свічці вийти з ладу, як паливо перестане ефективно згоряти в циліндрі, і почне виходити з труби з вихлопами, не тільки забруднюючи навколишнє середовище, а й спричиняючи знос нейтралізатора газів. Зрештою несправність може призвести навіть до зупинки мотора.

У тому разі, якщо подібна неприємність трапилася з вашою машиною, замінити проблемну свічку потрібно миттєво. Але найкращим варіантом буде все-таки не допускати зношування і поломки цієї невід’ємної деталі будь-якого автомобіля.

Як ремонт, так і профілактичну заміну свічок запалювання ТЗ будь-якого типу – з 4, 6 або 8 свічками, з опозитним двигуном, зі зняттям або без зняття колектора – ми проводимо швидко і недорого в Дарницькому районі Києва.

Частота і періодичність заміни свічок запалювання

Конкретно сказати, коли вашому ТЗ потрібно міняти свічки, можна, знаючи його марку і модель двигуна. Безумовно, впливає на знос цих деталей і умови їзди, і те, яким паливом водій заправляє своє дітище.

Загальне правило – ТО свічок приблизно через кожні 10 тисяч км пробігу автомобіля, особливо, якщо заправка здійснюється газом. Для двигунів на бензині можна відкласти профілактику до 20-30 тисяч км пробігу.

Найпопулярніші несправності свічок запалювання і що їх спричиняє

3 найпоширеніші проблеми зі свічками запалювання автомобіля, і причини, що їх спричиняють:

  1. Забруднюється тепловий конус пристрою, причиною чого є надлишок мастила і вуглецю. Відбувається, якщо господар грішить їздою з непрогрітим двигуном, або тривалий час намагається безуспішно завести автомобіль.
  2. Закоксовується простір між тепловим конусом свічки і корпусом пристрою. Відбувається накопичення продуктів згоряння оливи, причиною чого є надмірна витрата оливи.
  3. Знос електродів з часом. У підсумку зазор стає більшим, призводячи до пробоїв дроту або пропусків запалювання.

Ліквідація проблем зі свічками запалювання

Ці проблеми цілком вирішувані. Наші майстри акуратно і ретельно очищають забруднення зі свічок, зчищають надлишки мастила, що закоксувалися, механічним шляхом, а в останньому випадку – підчищають зношені електроди і виставляють необхідний зазор.

Незважаючи на гадану простоту лагодження свічок запалювання, ми все ж рекомендуємо звернутися до нас для проведення подібних робіт. Самостійні спроби усунути бруд і пил загрожують забрудненням інших деталей двигуна, а якщо, наприклад, заново встановлену свічку недокрутити або, навпаки, перекрутити в гнізді, можуть виникнути нові проблеми.

Довіряючи досвідченим і вмілим рукам наших майстрів, будьте впевнені, що отримаєте свій автомобіль у стані “як новенький”. Заміна свічок запалювання проходить швидко, вартість послуги порадує своєю доступністю, а на всі роботи ми даємо гарантію!

Тільки плюси очікують власників авто, які звернулися в КиївСхід!