Ремонт ДВЗ


Ремонт двигуна внутрішнього згоряння можна сміливо віднести до одного з найскладніших видів послуг з усього переліку робіт з ремонту та обслуговування автомобіля.

Важливо навіть не завжди наявність спеціального інструменту, обладнання та технічної документації, а професіоналізм, акуратність і уважність фахівця, який займається розбиранням, контрольними вимірами і складанням двигуна.

Запорука успіху в тих дрібницях, на які не звертаємо уваги або просто нехтуємо, що згодом складаються в серйозні недоліки – підвищене випаровування масла, погана потужність, малий ресурс відремонтованого двигуна.

Ці недоліки можуть бути не помітні відразу, дефекти можуть проявитися як через 2-3 тисячі кілометрів, так і через кілька тисяч кілометрів.

Ремонт двигуна – складний технологічний процес, який складається з декількох операцій. Спочатку двигун розбирають і миють, потім фахівець визначає причини несправності та проводить оцінку придатності. Далі двигун підлягає ремонту або повній заміні. Після чого відбувається складання двигуна, його регулювання і запуск.

Діагностику та ремонт двигунів у Києві, на Дарниці, здійснює СТО КиївСхід!

Ми відповідально підходимо до проблеми і використовуємо тільки якісні витратні матеріали, аксесуари, технічні рідини, і оригінальні запчастини, як для іномарок, так і для вітчизняних автомобілів.

Також, СТО КиївСхід проводить повний спектр професійних послуг з обслуговування авто.