Заправка та обслуговування автокондиціонерів


У наш час автокондиціонер не просто засіб розкоші, а невід’ємна частина сучасного авто, адже кондиціонер потрібен не тільки для регулювання температури, а й для циркуляції та очищення повітря в салоні, а отже, можна уникнути неприємних запахів і шуму з вулиць.

Ми рекомендуємо проводити діагностику, і за необхідності, заправку автокондиціонера, щороку, бажано перед початком сезону найбільш активного користування. Це допоможе повноцінно використовувати систему кондиціонування протягом усього сезону і знизити до мінімуму ймовірність виходу з ладу агрегатів автокондиціонера в розпал літа.

Заправка кондиционеров на левом берегу Киева

На перший погляд заправка автокондиціонера нескладна процедура, але теж існує безліч нюансів, якщо їх проігнорувати, це призводить до передчасного зносу кондиціонера авто. Найважливіше – це дуже точна кількість фреону, що заправляється.

Адже його нестача, призводить до того, що автокондиціонер недостатньо охолоджує повітря, а надлишок фреону призводить до підвищення тиску, що в свою чергу впливає на якість охолодження. У нас працюють професіонали, які швидко та якісно заправлять Ваш кондиціонер!

Заправку та обслуговування автокондиціонерів у Києві, на Дарниці, здійснює СТО КиївСхід!

Ми відповідально підходимо до проблеми і використовуємо тільки якісні витратні матеріали, аксесуари, технічні рідини, і оригінальні запчастини, як для іномарок, так і для вітчизняних автомобілів.

Також, СТО КиївСхід проводить повний спектр професійних послуг з обслуговування авто.