Заміна задніх амортизаторів у Києві


Задній амортизатор – гідравлічний механізм, основне функціональне призначення якого пов’язане з блискавичним вирівнюванням кузовної частини вашого авто. Його затребуваність зростає при поворотах, а також задній амортизатор необхідний для зниження коливальних рухів на дорозі або при гальмуванні. На задній амортизатор тисне весь автомобіль, тому з плином часу відбувається зношування цієї запчастини. Заміна заднього амортизатора – це одна з послуг, що надаються на СТО в Дарницькому районі Києва.

Замена задних амортизаторов на левом берегу

Причини поломки заднього амортизатора

Своєчасна заміна як заднього, так і переднього амортизатора – необхідна процедура, яка мінімізує знос деталей і окремих механізмів автомобіля в подальшому. Якщо термін роботи амортизаторів підходить до цифри 50-60 тис. кілометрів пробігу, то бажано подбати про своєчасну їх заміну.

Амортизатор – складовий елемент підвіски і ходової частини автомобіля. Незважаючи на те, що передній амортизатор частіше піддається різним динамічним навантаженням порівняно із заднім, а й останній може зазнавати негативної дії зовнішніх факторів середовища. Причини несправності заднього амортизатора:

  • перевантаження;
  • їзда дорожнім покриттям, що перебуває в незадовільному стані;
  • жахливий стан амортизатора;
  • неправильно виконане встановлення.

Необхідність заміни заднього амортизатора

Амортизатор може поламатися в будь-яку пору року, тому треба бути до цього готовим. Якщо ви помітили ознаки поломки амортизатора, слід негайно звернутися на СТО. Фахівці “КиївСхід” допоможуть у заміні та встановленні заднього амортизатора в чітко обумовлені терміни. Перед зверненням до сервісного центру ви вже по самій машині і окремим явним ознакам можете зрозуміти доцільність заміни амортизатора. До таких явних ознак відносять:

  • погану керованість під час подолання поворотів і під час гальмування;
  • знижену стійкість;
  • тривалі коливальні рухи автомобіля;
  • поява стукотів і шумових ефектів;
  • утворення патьоків масляної рідини.

Це лише явні ознаки, за якими складно робити обґрунтовані висновки. Найточніше діагностику автомобіля краще зробити на спеціальному стенді, де буде явно видно поломки вашого транспортного засобу.

Несвоєчасна заміна задніх амортизаторів може призвести до перевантаження ходової, а як наслідок – зносу деталей і механізмів. Крім того, несправний стан задніх амортизаторів може призвести до “плачевних” наслідків під час їзди – виникнення заметів або відмови гальм.

Майстри СТО “КиївСхід” у Києві зроблять точну заміну задній амортизаторів, на високоточному обладнанні, із застосуванням інноваційних підходів, а також гарантією якості на виконані роботи.