Встановлення механічної протиугінної системи


Серед засобів захисту автомобіля від викрадення особливе місце займають механічні протиугінні замки.

Перевага механічних засобів захисту від викрадення полягає в тому, що відчинити їх можна виключно контактним методом, тобто, за допомогою повороту ключа і тільки перебуваючи в салоні автомобіля. На відміну від електронних протиугінних засобів, механічні замки не можна вимкнути на відстані.Злодії можуть спробувати демонтувати пристрій, проте всі виробники комплектують механічні протиугінні замки так званими “зривними” гвинтами, капелюшок у яких зривається під час встановлення, через що відкрутити їх неможливо. Механічні засоби захисту від викрадення можуть блокувати не тільки коробку перемикання передач, а й педалі, кермо, водійське крісло.

Приїжджайте до нас і ми підберемо для вашого автомобіля індивідуально, той протиугінний засіб або комплекс, що захищатимуть ваш автомобіль найбільш ефективно.

Установку механічної протиугінної системи в Києві, на Дарниці, здійснює СТО КиївСхід!

Ми відповідально підходимо до проблеми і використовуємо тільки якісні витратні матеріали, аксесуари, технічні рідини, і оригінальні запчастини, як для іномарок, так і для вітчизняних автомобілів.

Також, СТО КиївСхід проводить повний спектр професійних послуг з обслуговування авто