Заміна масла в коробці передач JAGUAR


Jaguar відносять до комфортного і надійного класу автомобілів, які вирізняються чудовими функціональними та експлуатаційними властивостями. Ці автомобілі, як і інші марки авто вимагають регулярного технічного обслуговування. Заміна оливи в коробці передач Jaguar на СТО “КиївСхід” належить до обов’язкової процедури, що здійснюється на спеціалізованих станціях обслуговування.

Регулярність заміна масла в коробці передач автомобіля

Регулярність заміни оливи в коробці передач автомобіля Jaguar не викликає сумнівів. У середньому масло рекомендують міняти через кожні 80 тисяч кілометрів. Однак – це лише умовна цифра, на зміщення цих значень у бік зменшення впливають такі фактори як:

  • експлуатація авто в складних кліматичних умовах;
  • їзда по незадовільному дорожньому покриттю;
  • постійні “затори”;
  • агресивний стиль водіння.

Розрізняють два способи заміни оливи в коробці передач – повна і часткова. Часткова заміна трансмісійної рідини затребувана в тому разі, якщо немає явних ознак погіршення властивостей оливи – відсутність потемніння і запаху гару. В іншому разі слід провести повну заміну масла.

Повна і часткова заміна трансмісійної рідини в коробці передач

Під час часткової заміни трансмісійної рідини можливо виконати весь обсяг роботи без додаткового інструментарію – так, відкручується пробка в картері коробки передач і проводиться злив оливи, при цьому способі близько 30% рідини залишається в коробці передач. Під час повної заміни оливи фахівці використовують спеціальний агрегат, двигун заводиться, а оливна рідина в повному обсязі змінюється на нову.

Під час часткової заміни оливи необхідно відкрутити злив на піддоні, попередньо помістивши автомобіль на естакаду, зібравши оливу в окрему ємність. Фактично часткова заміна – оновлення масляної рідини, для оновлення оливи необхідно провести 2 – 3 заміни.

Заміна масла в коробці передач – обов’язкова процедура. Несвоєчасність заміни оливи може призвести до таких негативних наслідків:

  • підвищення кількості пилових частинок, металевої стружки в трансмісійній рідині, з подальшим забрудненням оливи;
  • засмічення масляного фільтра;
  • перегрівання оливи, внаслідок чого масляна рідина втрачає експлуатаційні властивості;
  • прискорення зносу окремих деталей і механізмів.

Високоякісне нове мастило виконує низку важливих функцій, включно з такими як формування захисного шару і відведення надлишків тепла. У зв’язку з цим необхідно проводити регулярну заміну трансмісійної рідини в коробці передач, несвоєчасна заміна оливи може призвести до “виходу з ладу” окремих елементів і механізмів, а також автомобіля в цілому.